• Detail firmy

Dan Bárta

Základní popis

Kompletní rekonstrukce a opravy střech, klempířské a pokrývačské práce, opravy balkonů, montáže vzduchotechniky, zimní údržby střech, zateplování budov, výškové práce horolezeckou technikou

Adresa

Karlovarská 298
364 64 Bečov nad Teplou

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12823937
DIČ:  CZ12823937

Výrobky, činnosti

Kompletní rekonstrukce a opravy střech, klempířské

a pokrývačské práce, opravy balkonů, montáže vzduchotechniky, zimní údržby střech, zateplování budov, výškové práce horolezeckou technikou

Kontaktní údaje

E-mail: danbartavysky@hotmail.cz
WWW: danbartavysky.webnode.cz

Kontaktní osoba

Dan Bárta - Majitel

Mobil: +420 606 940 580
E-mail: danbartavysky@hotmail.cz
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.