• Detail firmy

Markéta Kovářová

Základní popis

Květinářství v Brně zajišťující kompletní květinářský servis na svatby, promoce další oslavy. Nabízíme vázání kytic, prodej čerstvých řezaných i hrnkových květin, dárkové zboží, dekorace a květinářská pohotovost. Více o nás naleznete na webu.

Adresa

Poděbradova 304/143
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87469537

Výrobky, činnosti

Svatební květinový servis

Nabízíme kompletní svatební servis, dekorace svatební tabule, interiéru, kytice (obřadní i házecí), vlasová květinová dekorace...

Kontaktní údaje

WWW: www.kouzelnazahrada.net

Kontaktní osoba

Markéta Kovářová - Majitel

Telefon: 777 595 309
E-mail: kvetinyproradost@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Jaroslava Fadrná - Květinka BELLIS

Květinový servis Brno. Zajišťujeme prodej květin a dodávku květinové výzdoby pro firemní prostory. Nabízíme řezané, pokojové i venkovní květiny, umělé květy, sušené květy, zahradnické substráty, hnojiva, postřiky a přípravky na výživu rostlin. V naší prodejně nalezete rovněž široký sortiment keramických, proutěných a plechových obalů, svíček, aromatických olejů a různé dárkové a dekorační zboží.

Ing. Alena Suchardová - projektování zahrad a parků

Zajišťujeme návrhy, realizace a poradenství v oblasti zahradnictví, koupacích i okrasných jezírek. Provádíme údržbu zeleně, rekultivaci a revitalizaci.