• Detail firmy

NEST, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej hodinek, záruční a pozáruční hodinářský servis, spolehlivý e-shop na hodinky. Výhradní zastoupení pro švýcarské hodinky Maurice Lacroix, FORTIS, Nina Ricci, Cimier a dále pro značky CAT (Caterpillar), Betty Barclay, JUST, Carucci, HARIBO.

Adresa

Ke Dráze 422/4
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40763927
DIČ:  CZ40763927

Výrobky, činnosti

Prodej hodinek, záruční a pozáruční hodinářský

servis, spolehlivý e-shop na hodinky. Výhradní zastoupení pro švýcarské hodinky Maurice Lacroix, FORTIS, Nina Ricci, Cimier a dále pro značky CAT

Kontaktní údaje

Fax: +420 281 915 955
E-mail: nest@nest-sro.cz
WWW: svycarskehodinky.cz

Kontaktní osoba

Nelly Dlabáčková - Jednatel

Telefon: +420 281 913 697
E-mail: nest@nest-sro.cz

Věra Adámková - Jednatel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.