• Detail firmy

BS REVISTAV CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme: * regeneraci panelových domů – zateplení, rekonstrukce stávajících balkonů, výstavba * práce ve výškách a pod vodou * vnitřní a vnější omítky * rekonstrukce bytových jader * zateplení fasád * pokládka zámkové dlažby

Adresa

Palackého třída 1644/8
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28263766
DIČ:  28263766

Výrobky, činnosti

regenerace panelových domů

zateplení, rekonstrukce stávajících balkonů, výstavba

Kontaktní údaje

E-mail: kozel@bs-revistav.cz
WWW: www.bs-revistav.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kozel

Telefon: 776 892 051
E-mail: kozel@bs-revistav.cz

PaedDr. Štěpán Drobilík - Jednatel

Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.