• Detail firmy

Jiří Pavlát

Základní popis

Jednorázově a pravidelné úklidy kancelářských, bytových a nebytových prostor, úklid společných prostor domů, mytí oken a výloh, čištěni koberců a čalounění, strojové čištění podlah, kompletní úklidy předkolaudační, po rekonstrukcí a malování.

Adresa

Generála Kubáně 206
551 02 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68515251

Výrobky, činnosti

Jednorázově a pravidelné úklidy

kancelářských, bytových a nebytových prostor, úklid společných prostor domů, mytí oken a výloh, čištěni koberců atd..

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.pavlat@atlas.cz

Kontaktní osoba

Jiří Pavlát - Majitel

Telefon: +420 723 534 489
E-mail: jiri.pavlat@atlas.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.