• Detail firmy

Jan Kubec

Základní popis

Výroba kuchyňských linek, obývacích stěn a interiérového nábytku. Zajištění vybavení prodejen, restaurací, hotelů a kanceláří.

Adresa

Vítězná 1568
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70120056
DIČ:  CZ70120056

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyňských linek, obývacích stěn a

interiérového nábytku. Zajištění vybavení prodejen, restaurací, hotelů a kanceláří.

Kontaktní údaje

WWW: www.truhlarstvi-kubec.cz

Kontaktní osoba

Jan Kubec - Jednatel

Mobil: +420 728 731 338
E-mail: info@truhlarstvi-kubec.cz
Další firmy v oboru

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.