• Detail firmy

Jarmila Pokorná

Základní popis

Prodej speciálního zboží pro stavebnictví, monolity a prefabrikaci. Nabídka betonových, plastových a ocelových distančních podložek, příslušenství k bednění, systémového těsnění prostupů a antivibračních izolací Sylomer a Sylodyn.

Adresa

Vitějovice 209
384 27 Vitějovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75459205
DIČ:  CZ8058201646

Výrobky, činnosti

monolity a prefabrikaci

Kontaktní údaje

E-mail: jfptrade@email.cz
WWW: www.jfptrade.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Pokorná - Majitel

E-mail: jfptrade@email.cz

p. Pokorný

Mobil: +420 775 223 209

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.