• Detail firmy

Tomáš Bozděch

Základní popis

veškeré truhlářské a stolařské práce z masivu,dýhy,lamina,překližky.výroba a montáž kuchyní,nábytku,dveří,obložek,schodů,eurooken,podlah,dřevěných fasád,obkladů...

Adresa

Kostelany nad Moravou 263
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65317726

Výrobky, činnosti

truhlářské a stolařské práce

veškeré truhlářské a stolařské práce z masivu,dýhy,lamina,překližky.výroba a montáž kuchyní,nábytku,dveří,obložek,schodů,eurooken,podlah,

Kontaktní údaje

E-mail: tomas.bozdech@centrum.cz
WWW: truhlarstvibs.mypage.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bozděch - Majitel

Telefon: 776 704 741
E-mail: tomas.bozdech@centrum.cz
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.