• Detail firmy

Daniel Zítko

Základní popis

Jsme firma zabívácí se realizací dřevostaveb, pokládky asfaltové střešní krytiny (šindel), opravami střech, montáží střešních oken .... Nabízíme letité zkušenosti z kolébky těchto oborů USA.

Adresa

Čermákova 234
547 01 Běloves

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41257375

Výrobky, činnosti

Jsme firma zabívácí se realizací dřevostaveb

, pokládky asfaltové střešní krytiny (šindel), opravami střech, montáží střešních oken ....

Kontaktní údaje

E-mail: info@rd-profi.cz
WWW: www.rd-profi.cz

Kontaktní osoba

pan Daniel Zítko - Majitel

Telefon: +420 608 445 401
E-mail: info@rd-profi.cz
Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.