• Detail firmy

Marek Kříček

Základní popis

Tvorba webových stránek, redakční systém, programování na míru, Corporate identity, Flashové animace, Webová a tisková grafika.

Adresa

Na Bendovce 764
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76130053

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek, redakční systém

Tvorba webových stránek, redakční systém programování na míru, Corporate identity, Flashové animace, Webová a tisková grafika.

Kontaktní údaje

E-mail: mk@creativebite.cz
WWW: www.creativebite.cz

Kontaktní osoba

Marek Kříček - Jednatel

Mobil: +420 777 298 436
E-mail: mk@creativebite.cz
Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.