• Detail firmy

Transilvania Nábytek s.r.o.

Základní popis

Prodej masivního nábytku a luxusního osvětleni od světoznámých výrobců. Rustikální nábytek z Rumunska. Ložnice, obývací pokoje, sedací soupravy, kancelářský nábytek, jídelny, předpokoje, stoly a židle

Adresa

Do Klukovic 1168/4e
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24124273
DIČ:  CZ24124273

Výrobky, činnosti

Prodej masivního nábytku

Prodej masivního nábytku a luxusního osvětleni od světoznámých výrobců. Rustikální nábytek z Rumunska. Ložnice, obývací pokoje, sedací soupravy,

Kontaktní údaje

E-mail: i.rozman@email.cz
WWW: www.transilvanianabytek.cz

Kontaktní osoba

Ivan Rozman - Jednatel

Telefon: 724 969 679
E-mail: i.rozman@email.cz
Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.