• Detail firmy

Jan Horváth

Základní popis

Provadime veskere dlazdicke a kamenicke prace. Pokladka zulovych kostek vsech druhu, osazovani obrubniku, staveni zidek, pokladka zamkove dlazby, bouraci prace atd.

Adresa

Topělecká 425
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74091964
DIČ:  CZ8210195268

Výrobky, činnosti

Provadime veskere dlazdicke a kamenicke prace.

Pokladka zulovych kostek vsech druhu, osazovani obrubniku, staveni zidek, pokladka zamkove dlazby, bouraci prace atd.

Kontaktní údaje

E-mail: honza12345h@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Horvath - Jednatel

Mobil: +420 607 530 890
E-mail: honza12345h@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.