• Detail firmy

Tomáš Papala

Základní popis

Internetový obchod zaměřený na sortiment: nerezové dřezy, granitové dřezy, dřezové baterie, sortery světových značek Alveus, Aquasanita, Elleci, Teka, Franke, Blanco

Adresa

Doubrava 803
735 33 Doubrava

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66148715
DIČ:  CZ7705295103

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace interiéru

Specializuji se na zakázkovou výrobu bytového nábytku. Nabízím grafické návrhy interiérů. Dodávám vestavěné skříně, kuchyně, postele, obývací stěny, úložné prostory koupelen a posuvné dveře. Zajišťuji také vybavení kanceláří a školních tříd.

Kontaktní údaje

E-mail: tpapala@volny.cz
WWW: www.interierypapala.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Papala - Majitel

Telefon: +420 603 275 192
Další firmy v oboru

EFRIG s.r.o.

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací do domácností, kanceláří a jakýchkoliv jiných objektů. Nabízíme kompletní realizaci mrazírenských a chladírenských boxů na zakázku.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.