• Detail firmy

Petr Sulek

Základní popis

Zemní a výkopové práce, realizace zahrad, tvorba a čištění zahradních jezírek a rybníků, odvodnění parcel a základů, přeprava materiálů (písky,štěrky,zemina),odvoz sutí stroji: bagry Komatsu 9t a 3,5t, Tatra 815,AVIA kont.5t,nakl.UNC,podval na Tatru

Adresa

Mlýnská 463
364 52 Žlutice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69438595

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce, realizace zahrad,

tvorba a čištění zahradních jezírek a rybníků, odvodnění parcel a základů, přeprava materiálů (písky,štěrky,zemina),odvoz sutí stroji: bagry Komatsu.

Kontaktní údaje

E-mail: petrik.sulek@email.cz

Kontaktní osoba

Petr Sulek - Majitel

Mobil: +420 604 850 137
E-mail: petrik.sulek@email.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.