• Detail firmy

Antonín Švancara

Základní popis

Prodej italské kávy Gullo pro všechny typy kávovarů! Využití v gastronomických provozech,firmách i v domácnostech.Káva je vhodná pro přípravu všech druhů káv(espresso,cappuccino,latte a jiné). Prodej kávovarů značky Saeco. Prodej příslušenství.

Adresa

Větrná 943
671 67 Hrušovany nad Jevišovkou

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75704978
DIČ:  cz7001054731

Výrobky, činnosti

Prodej italské kávy Gullo

pro všechny typy kávovarů

Kontaktní údaje

E-mail: gullocaffe@email.cz
WWW: gullocaffe.cz

Kontaktní osoba

Antonín Švancara - Generální ředitel

Mobil: +420 732 913 323
E-mail: gullocaffe@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.