• Detail firmy

Tomáš Lhotský

Základní popis

Poskytujeme ubytovací služby na Třeboňsku v oblasti Suchdol nad Lužnicí, v chalupách, chatách, penzionech a kempech. Seznámíme Vás s turistickými cíli, stravováním, koupáním a sezónními akcemi.

Adresa

Bor 15
378 06 Bor

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60856335

Výrobky, činnosti

ubytovací služby :

chalupách, chatách, penzionech a kempech

Kontaktní údaje

E-mail: suchdolsko@centrum.cz
WWW: www.suchdolsko.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Lhotský - Generální ředitel

Telefon: 728 661 426
E-mail: suchdolsko@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.