• Detail firmy

Aleš Jiřička

Základní popis

Naše kamenictví se zabývá výrobou a montáží kamenných interiérových prvků a to zejména kuchyňské desky,koupelnové desky, parapety a onyxové stěny. Pro výrobu používáme nejkvalitnější přírodní i konglomerované kameny.

Adresa

Nízká Srbská 83
549 63 Machov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68560931

Výrobky, činnosti

Naše kamenictví se zabývá výrobou a montáží

kamenných interiérových prvků a to zejména kuchyňské desky,koupelnové desky, parapety a onyxové stěny. Používáme přírodní i konglomerované kameny.

Kontaktní údaje

E-mail: jiricka@kamenkteryzije.cz
WWW: www.kamenkteryzije.cz

Kontaktní osoba

Aleš Jiřička - Majitel

Telefon: +420 608 879 880
E-mail: jiricka@kamenkteryzije.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.