• Detail firmy

Slevomat.cz s.r.o.

Základní popis

Přišel čas na hromadné slevy! Teď už ušetří každý a to v celé republice. Slevomat totiž nabízí hromadné slevy v deseti největších městech a dokonce i v Bratislavě. Neváhejte a vyberte si, kdesi chcete své hromadné slevy vybrat.

Adresa

náměstí 14. října
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24698059

Výrobky, činnosti

Slevomat nabízí hromadné slevy

v deseti největších městech a dokonce i v Bratislavě. Neváhejte a vyberte si, kdesi chcete své hromadné slevy vybrat.

Kontaktní údaje

E-mail: slevy@slevomat.cz
WWW: www.slevomat.cz/cs/

Kontaktní osoba

Tomáš Čupr - Jednatel

Telefon: +420 840 140 240
E-mail: slevy@slevomat.cz

Ing. Tomáš Matejček - Jednatel

Další firmy v oboru

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.