• Detail firmy

Zdeněk Soukup

Základní popis

Malování portrétů podle fotografie na zakázku. Reprodukce obrazů, ale i karikatury tužkou nebo malba na malířaké plátno. Nabízíme olejobalby, rodinné portréty a loutky podle fotografie. Vše od opravdových umělců, objednní online a dodání až domů.

Adresa

Rudy Kubíčka 989
686 05 Mařatice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87630559

Výrobky, činnosti

Malování portrétů podle fotografie na zakázku

Reprodukce obrazů, ale i karikatury tužkou nebo malba na malířaké plátno. Nabízíme olejobalby, rodinné portréty a loutky podle fotografie.

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek.soukup@obrazovice.cz
WWW: www.obrazovice.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Soukup - Majitel

Telefon: +420 724 390 819
E-mail: zdenek.soukup@obrazovice.cz
Další firmy v oboru

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

RADOMÍR BÁRTA - umělecké kovářství + plastiky

Již 30 let se věnujeme uměleckému kovářství. Vyrábíme sochy a plastiky na zakázku, zejména z nerezové oceli, a to buď podle našich návrhů nebo návrhů zákazníka. Spolupracujeme rovněž s architekty. Fotografie realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.