• Detail firmy

Jana Kamešová

Základní popis

Velkoobchod maloobchod barev,Laků, lazur na dřevo,ucelená ochrana dřeva.Omítky fasádní barvy granit na sokly.Míchání barev na počkání návrhy a poradenství.

Adresa

Kotopeky 54
268 01 Kotopeky

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87110491
DIČ:  cz7758230656

Výrobky, činnosti

Barvy , laky, omítky...

Velkoobchod maloobchod barev,Laků, lazur na dřevo,ucelená ochrana dřeva.Omítky fasádní barvy granit na sokly.

Kontaktní osoba

Jana Kamešová - Jednatel

Telefon: 725 339 018
E-mail: obchod@barvylakyomitka-ulipy.cz
Další firmy v oboru

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.

NANOServisCZ s.r.o.

Realizace ochrany a ošetření povrchů nanotechnologií s unikátními vlastnostmi. Ošetřujeme veškeré savé i nesavé povrchy, fasády domů, povrchy mramorů, dlažeb, hygienických místností apod. Aplikací nanotechnologií zásadně měníme vlastnosti nebezpečně kluzkých povrchů.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.