• Detail firmy

Aleš Řehák

Základní popis

Restaurace a pension Mája nabízí příjemné posezení a ubytování poblíž města Nová Paka, na hlavním silničním tahu Praha-Krkonoše. Nabídka jídel české kuchyně v restauraci s kapacitou 50 míst a salónkem pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav atd.

Adresa

C. Boudy 1501
509 01 Nová Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16741382

Výrobky, činnosti

Restaurace a pension Mája nabízí příjemné posezení

Nabídka jídel české kuchyně v restauraci s kapacitou 50 míst a salónkem pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav atd.

Kontaktní údaje

E-mail: webmaster@ubytovani-maja.cz
WWW: www.ubytovani-maja.cz

Kontaktní osoba

Aleš Řehák - Majitel

Telefon: +420 493 723 594
E-mail: webmaster@ubytovani-maja.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Patrik Lamka

Nabízíme kompletní sortiment pražírny kávy. Dodáváme kávu Arabica, Robusta a různé kávové směsi. Provozujeme bar No.1 a zabezpečujeme řízené a neřízené degustace rumu. Zajišťujeme prodej indické, kolumbijské, brazilské, peruánské, mexické kávy apod.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.