• Detail firmy

M/M nábytek s.r.o

Základní popis

Jsme soukromá nábytkářská firma zabývající se výrobou zakázkového nábytku do všech typů interiérů. Hlavní důraz klademe na: Kvalitu zpracování, Design a nadčasový vzhled, Dokonalou funkčnost a trvanlivost Praktičnost, Variabilitu, Přijatelnou cenu

Adresa

Hynka Bíma 182
666 03 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26904985
DIČ:  CZ26904985

Výrobky, činnosti

výroba zakázkového nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: oliva@mmnabytek.cz
WWW: www.mmnabytek.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Oliva, DiS

Telefon: 777 700 628

Marek Musil - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

Spektrum Interier

Specializujeme se na zakázkovou výrobu bytového, kancelářského nábytku, vybavení ordinací, lékáren, restaurací, obchodů a dalších komerčních prostor. Nabízíme komplexní služby v oblasti návrhů interiérů a spolupracujeme s řemeslníky souvisejících oborů. Dbáme na úzkou spolupráci se zákazníkem pro dosažení těch nejlepších výsledků. To co navrhneme dokážeme i za rozumnou cenu zrealizovat.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.