• Detail firmy

Miroslav Kučera

Základní popis

Internetový prodej pánských a dámských kožených peněženek za výrazně nižší ceny než v kamenných obchodech. Peněženky jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže první jakosti. Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníků. Navštivte www.Top-Penezenky.cz

Adresa

Černého 795/35
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87565757

Výrobky, činnosti

prodej pánských a dámských kožených peněženek

Kontaktní údaje

E-mail: icemip@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kučera

Telefon: 732 359 889
E-mail: icemip@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.