• Detail firmy

EPALZ CZE s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáž lícového zdiva a obkladových pásků, kompletní realizaci fasád, ploty „na klič“, montáž KZS, výstavba RD „na klič“. ​

Adresa

Čertův vršek 1428/4
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24826375
DIČ:  CZ24826375
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kontaktní údaje

E-mail: info@epalz-brickbau.com
WWW: www.epalz-brickbau.com

Kontaktní osoba

Sergey Malov - Jednatel

Telefon: +420 774 701 311
E-mail: malov.sergej@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

FRNKOSTAV CZ, s.r.o.

Nabízíme komplexní stavební a projekční činnost. Zajišťujeme výstavbu železobetonových monolitických konstrukcí a staveb, výstavbu a rekonstrukci bytových a rodinných domů, kompletní zednické práce, pokládku dlažeb a obkladů, stavbu a montáž krovů či rekonstrukce bytových jader. Věnujeme se také kompletní realizace fasád a zateplení budov.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.