• Detail firmy

Bc. Jiří Samec

Základní popis

Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu na jihu čech

Adresa

Zvěrotice 108
392 01 Zvěrotice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87139031
DIČ:  CZ7912291739

Výrobky, činnosti

Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu

Kontaktní údaje

E-mail: info@wifiservis.cz
WWW: www.wifiservis.cz

Kontaktní osoba

BC. Jirí Samec - Generální ředitel

Telefon: 774 466 877
E-mail: info@wifiservis.cz
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.