• Detail firmy

Libor Kunzendörfer

Základní popis

Zabýváme se stavební činností, malováním pokojů, obklady, dlažby, kamenickou činností stavebními zdi a úpravou terénu kolem domu.

Adresa

K Rozvodně 93
530 09 Cihelna

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42460425

Výrobky, činnosti

Zabýváme se stavební činností, malováním pokojů,

obklady, dlažby, kamenickou činností stavebními zdi a úpravou terénu kolem domu.

Kontaktní údaje

E-mail: KOC.LIB@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Kunzendörfer - Majitel

Telefon: +420 720 646 214
E-mail: KOC.LIB@seznam.cz
Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.