• Detail firmy

Ing. Eva Bartušková

Základní popis

Profesionální průvodce Prahou v češtině a angličtině. Tradiční procházky Prahou i neobvyklé prohlídky pražských zajímavostí, výlety mimo Prahu (Kutná Hora, Karlovy Vary, Český Krumlov, Terezín, Karlštejn, Konopiště…). Program pro firemní akce.

Adresa

V Zálomu 7
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75339188

Výrobky, činnosti

Prohlídka Prahy - To nejlepší z Prahy

Ideální pro první návštěvu Prahy. Hlavní památky historického centra Prahy (Pražský hrad, Malá Strana, Karlův most, Staré Město, Židovské Město.

Kontaktní osoba

Eva Bartušková - Majitel

Telefon: 728 880 367
E-mail: tours@sightseeing-prague.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

MASSIMO

Naše společnost se zabývá pronájmem pokojů v ubytovnách z aplikována v centru Varšavy. Máme široký sortiment apartmány jsou umístěny na různých ulicích města. Nabízíme apartmány a pokoje pro rodiny s dětmi, studenty, mladé páry a podnikatele. Naše zařízení jsou vybaveny moderním nábytkem, kuchyňská linka spotřebiči a nádobím a spotřebičů pro domácnost. Zveme vás seznámit s nabídkou.

HOTEL 24

Nabízíme jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, stejně jako čtyřnásobek. Každý z nich jsou vybaveny pohodlnými postelemi, LCD televizory, velké prostorné skříně a stoly se židlemi. Jsme mají vysokou důvěryhodnost u zákazníků na polském trhu i v zahraničí. My charakterizovat spolehlivost, estetiku a profesionalitu. Chceme, abyste jste byli spokojeni se službami! Vítejte!