• Detail firmy

MILKOT, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme dopravu nákladními vozy všech velikostí. Nabízíme skříňové vozy s chladicím zařízením pro přepravu potravin.

Adresa

Dvorec 221
335 01 Nepomuk

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26361256

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme dopravu nákladními vozy

všech velikostí. Nabízíme skříňové vozy s chladicím zařízením pro přepravu potravin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 580 061
E-mail: info@milkot.cz
WWW: www.milkot.cz

Kontaktní osoba

Ing . Romana Blanková - Jednatel

Miloslav Kovář - Jednatel

Mobil: +420 605 247 222

Rostislav Kovář - Jednatel

Další firmy v oboru

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.