• Detail firmy

ALKA TOUR 2000, spol. s r.o.

Základní popis

Super levná, nízkorozpočtová autopůjčovna. Pronájmy všech typů vozidel i vozidla s automatickou převodovkou, minibusy, mikrobusy až 9 míst. TEL: + 420 777 25 22 25. V případě havárie cizím zaviněním vám půjčíme auto zcela zdarma.

Adresa

Masarykova 427/31
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26251841

Výrobky, činnosti

Super levná, nízkorozpočtová autopůjčovna

Kontaktní údaje

E-mail: sedlak.david@autopujcovna.as
WWW: www.autopujcovna.as

Kontaktní osoba

David Sedlák

Telefon: 777 252 225
E-mail: sedlak.david@autopujcovna.as

Zařazení v katalogu

Pobočky

David Sedlák - CHICO
Údolní 1410
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz