• Detail firmy

GastroRex s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej gastronomické techniky a doplňků. Dovoz konvektomatů Unox a Rational, varné techniky Tecnoinox a Angelo Po, širokého sortimentu stolních zařízení, kávovarů Promac atd. Kompletní realizace včetně projektu. Servis.

Adresa

2. května 1536
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27697100
DIČ:  CZ27697100

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní a maloobchodní prodej

gastronomické techniky a doplňků. Dovoz konvektomatů Unox a Rational, varné techniky Tecnoinox a Angelo Po, širokého sortimentu stolních zařízení, atd

Kontaktní údaje

Fax: +420 283 840 537
E-mail: praha@gastrorex.cz
WWW: www.gastrorex.cz

Kontaktní osoba

Jan Běhounek

Mobil: +420 725 115 771
E-mail: praha@gastrorex.cz

MVDr. Vít Martiško - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.