• Detail firmy

Inter Star Liberec s.r.o.

Základní popis

Firma Inter Star Liberec s.r.o. založená roku 2009 se zabývá 2 hlavními obory: mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou a developerskou činností.

Adresa

28. října 560/41
460 07 Horní Růžodol - Liberec VII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28715900
DIČ:  CZ28715900

Výrobky, činnosti

mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou a

mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou a developerskou činností

Kontaktní údaje

E-mail: tomas@inter-star.cz
WWW: www.inter-star.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kotek - Jednatel

Telefon: +420 739 054 969
E-mail: tomas@inter-star.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Havelka

Zajišťujeme výrobu a prodej palivového dřeva. Zároveň se věnujeme těžbě dřevní hmoty a jejímu přibližování a odvozu vlastními vozy. Zaměřujeme se na lokality Liberec, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.