• Detail firmy

Ladislav Nágl

Základní popis

Paintball hřiště v okolí Prahy. Vyzkoušejte paintballovou halu, nebo paintball na vojenské základně či na lesním paintballovém hřišti. Organizace paintballových akcí po celé ČR, půjčovna paintballového vybavení.

Adresa

Vltavská 15
252 06 Davle

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71492895
DIČ:  CZ8512110728

Výrobky, činnosti

Paintball hřiště v okolí Prahy. Vyzkoušejte

paintballovou halu, nebo paintball na vojenské základně či na lesním paintballovém hřišti. Organizace paintballových akcí po celé ČR, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: paintball@sabrishop.cz
WWW: www.paintball-hriste.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Nágl - Jednatel

Mobil: +420 775 443 444
E-mail: paintball@sabrishop.cz
Další firmy v oboru

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.