• Detail firmy

Martin Kámen

Základní popis

Umělecký fotograf Nabídka portrétní, módní, glamour, umělecké, komerční, dokumentární a reportážní fotografie. Pronájem atelieru, více na www.aristide.cz

Adresa

Masarykovo nábřeží 22
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74141244

Výrobky, činnosti

Umělecký fotograf

Nabídka portrétní, módní, glamour, umělecké, komerční, dokumentární a reportážní fotografie. Pronájem atelieru, více na www.aristide.cz

Kontaktní údaje

E-mail: martin@martinkamen.cz
WWW: www.martinkamen.cz/

Kontaktní osoba

MgA. Martin Kámen - Majitel

Mobil: +420 775 308 202
E-mail: martin@martinkamen.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.