• Detail firmy

Lenka Menšíková

Základní popis

Kompletní planografický servis pro projektanty a architekty (Praha a střední Čechy). - non-stop provoz 7 dní v týdnu - rozvoz a kompletace zdarma - individuální přístup - skvělé ceny a bezplatné nadstandardní služby i při malých odběrech

Adresa

Za Klokočkou 382
250 70 Dolínek

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75953404
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Planografie.net

Kompletní planografický servis pro projektanty

Kontaktní údaje

E-mail: info@planografie.net
WWW: planografie.net/

Kontaktní osoba

David Menšík - Jednatel

E-mail: info@planografie.net
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.