• Detail firmy

Jakub Goga

Základní popis

Nonstop servis počítačů a další techniky v Pardubicích a okolí, záchrana dat, výuka, poradenství a grafické služby za nejlepší ceny!

Adresa

Gen. Svobody 617
533 51 Pardubice 17

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74825305

Výrobky, činnosti

Veškerý servis výpočetní techniky

Nonstop servis počítačů a další techniky v Pardubicích a okolí, záchrana dat, výuka, poradenství a grafické služby za nejlepší ceny!

Kontaktní údaje

E-mail: info@PcServisPardubice.cz
WWW: PcServisPardubice.cz

Kontaktní osoba

Jakub Goga - Majitel

Telefon: +420 777 208 469
E-mail: info@PcServisPardubice.cz
Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.