• Detail firmy

Ing.arch. Naďa Francová

Základní popis

Projektová činnost ve výstavbě (poradenství, architektonické studie, dokumentace staveb ve stupni: ÚR, ohláška, SP), Grafické a kresličské práce (vizualizace, grafické návrhy aj.).

Adresa

Havlínova 1113
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86704737

Výrobky, činnosti

Projektová činnost ve výstavbě

(poradenství, architektonické studie, dokumentace staveb ve stupni: ÚR, ohláška, SP), Grafické a kresličské práce (vizualizace, grafické návrhy aj.).

Kontaktní údaje

E-mail: n.francova@metopa.cz
WWW: www.metopa.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Naďa Francová, Ph.D. - Majitel

Mobil: +420 604 634 243
E-mail: n.francova@metopa.cz
Další firmy v oboru

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.