• Detail firmy

Josef Dvořák

Základní popis

Provádíme střechy na klíč, veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodávek materiálu a montáže střešních oken. Montujeme také zahradní pergoly, přístřešky, venkovní stání pro auta. Nabízíme prodej řeziva a dodávkovou autodopravu.

Adresa

Včelnička 93
394 70 Včelnička

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46649271

Výrobky, činnosti

veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Kontaktní údaje

E-mail: strechy.dvorak.josef@seznam.cz
WWW: www.strechadvorak.cz

Kontaktní osoba

Josef Dvořák - Majitel

Mobil: +420 602 103 494
E-mail: strechy.dvorak.josef@seznam.cz
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".