• Detail firmy

Avangarda spol. s r.o.

Základní popis

Personální agentura Avangarda zajišťuje vyhledávání, výběr a zprostředkování zaměstnanců pro české a mezinárodní společností. Temporary help - personnel leasing, dočasná výpomoc, zajištění brigádníků je hlavní specializace naší personální agentury.

Adresa

Tachovské náměstí 90/2
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27625672
DIČ:  CZ27625672

Výrobky, činnosti

Temporary help

Dočasné přidělováni agenturních zaměstnanců, brigádníků k jinému zaměstnavateli, na dobu určitou.

Kontaktní údaje

E-mail: info@avangarda.cz
WWW: www.avangarda.cz/

Kontaktní osoba

Admin Admin

E-mail: info@avangarda.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.