• Detail firmy

Miroslava Vobořilová

Základní popis

Jsme kreativní webstudio zabývající se webdesignem a tvorbou webových stránek, prezentací a aplikací. Vytváříme profesionální www stránky, webdesign a mnoho dalšího. Pro více informací, navštivte naše webové stránky.

Adresa

V humenci 235/16
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44836881

Výrobky, činnosti

Jsme kreativní webstudio zabývající se webdesignem

a tvorbou webových stránek, prezentací a aplikací. Vytváříme profesionální www stránky, webdesign a mnoho dalšího.

Kontaktní údaje

E-mail: voboriljakub@voboja.cz
WWW: www.voboja.cz

Kontaktní osoba

Jakub Vobořil - Ředitel

Mobil: +420 724 889 014
E-mail: voboriljakub@voboja.cz

Pobočky

Jakub Vobořil
V humenci 235/16
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.