• Detail firmy

Jarmila Boháčková

Základní popis

Nabízíme hračky a hry pro nejmenší holčičky a kluky, dětské zboží pro miminka a batolata. Panenky, autíčka, stavebnice - na Jarmarku je jich více. Značky Manhattan Toys, Bino, Moravská Ústředna, Fisher-Price, Farmers, SANDO, aj.

Adresa

Ke Třešním, 811
664 01 Bílovice nad Svitavou

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87386305

Výrobky, činnosti

hračky a hry pro nejmenší

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@detem.info
WWW: www.jarmark-detem.cz/

Kontaktní osoba

Jarmila Boháčková

Telefon: +420 728 008 267
E-mail: obchod@detem.info
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.