• Detail firmy

David Gyurács

Základní popis

PROVADÍME VEŠKERÉ ZEDNICKÉ I PŘÍPRAVNÉ PRÁCE PRO STAVBY. MÁME 15. LETOU PRAXI, DOSTATEČNÉ ZKUŠENOSTI A SOLIDNÍ JEDNÁNÍ ZA LIDOVÉ CENY.

Adresa

Ruská 534
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76050289

Výrobky, činnosti

Děláme veškeré zednické a přípravné práce

PROVADÍME VEŠKERÉ ZEDNICKÉ I PŘÍPRAVNÉ PRÁCE PRO STAVBY. MÁME 15. LETOU PRAXI, DOSTATEČNÉ ZKUŠENOSTI A SOLIDNÍ JEDNÁNÍ ZA LIDOVÉ CENY.

Kontaktní údaje

E-mail: dejvirud@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Gyurács

Mobil: +420 607 740 614
E-mail: dejvirud@seznam.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.