• Detail firmy

Miroslav Doležal

Základní popis

Společnost White rose nabízí stříbrné šperky od prověřených dodavatelů ze zahraničí.Některé z nich jsou limitované a neopakovatelné!Společnost White rose se specializuje na šperky pouze ze stříbra a s drahými kameny, perlami, krystaly Swarovski

Adresa

Milánská 465
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71871306

Výrobky, činnosti

Stříbrné šperky

Některé z nich jsou limitované a neopakovatelné! Společnost White rose se specializuje na šperky pouze ze stříbra.

Kontaktní údaje

E-mail: info@whiterose.cz
WWW: www.whiterose.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Doležal - Jednatel

Mobil: +420 724 689 482
E-mail: info@whiterose.cz
Další firmy v oboru

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

FP Garnet s. r. o.

Zabýváme se výrobou kvalitních a krásných šperků. V naší nabídce naleznete snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky na náhrdelníky, manžetové knoflíčky, brože, křížky a další dle Vašich přání a požadavků.

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.