• Detail firmy

Pavel Beránek

Základní popis

Tesařské a truhlářské práce. Kuchyňské linky, vestavné skříně, komody, dveře, postele, schody.... Krovy, pergoly, přístřešky, ploty, zahradní nábytek, dětská hřiště, dřevostavby na klíč a spousty jiných výrobků, záleží jen na Vás co si vymyslíte...

Adresa

Revoluční 609
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87578964

Výrobky, činnosti

Tesařské a truhlářské práce.

Kuchyňské linky, vestavné skříně, komody, dveře, postele, schody. Krovy, pergoly, přístřešky, ploty, zahradní nábytek, dětská hřiště, dřevostavby atd.

Kontaktní údaje

E-mail: SirPaul@centrum.cz

Kontaktní osoba

Pavel Beránek - Majitel

Mobil: +420 774 643 111
E-mail: SirPaul@centrum.cz
Další firmy v oboru

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Petr Douběta

Vyrábíme kuchyňské linky na míru, atypický nábytek z lamina a skříně všech typů.