• Detail firmy

David Havlík

Základní popis

Nabízíme kompletní servis v oblasti reklamy a komunikace. Provádíme grafické návrhy, digitální tisk, propagaci, tvoříme flash animace.

Adresa

Jizerská 51
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71690611
DIČ:  CZ8209092958

Výrobky, činnosti

kompletní servis v oblasti reklamy a komunikace

Nabízíme kompletní servis v oblasti reklamy a komunikace. Provádíme grafické návrhy, digitální tisk, propagaci, tvoříme flash animace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@proc-ne.cz
WWW: www.proc-ne.cz

Kontaktní osoba

David Havlík - Majitel

Telefon: 776 531 957
E-mail: info@proc-ne.cz
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.