• Detail firmy

Mgr. Linda Pchálek Vontor

Základní popis

Linda Vontor - originální obrazy pražské výtvarnice pro byt, dům, kancelář, reprezentativní prostory. Dostupné ceny, široký výběr. Olejomalby, akryl, tempera, grafiky, kresby.

Adresa

Tvrdonická 481/4
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73799432

Výrobky, činnosti

OBRAZY

OBRAZY pro byt, dům, kancelář, reprezentativní prostory. Dostupné ceny, široký výběr. Olejomalby, akryl, tempera, grafiky, kresby

Kontaktní údaje

E-mail: lindavontor@email.cz
WWW: www.linda-vontor.com

Kontaktní osoba

Mgr. Linda Vontorová - Majitel

Telefon: 605 727 579
E-mail: lindavontor@email.cz
Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.