• Detail firmy

Klára Bilá

Základní popis

Jsem soukromí živnostník. Dále nabízíme stavební práce vykopove práce po cele čr. Vykopeme bazény rybníky zabyvyme se kanalizaci všeho druhu demoliční zateplovací práce chodniky vše dle ústní dohody.kopacske prace vseho druhu

Adresa

Zeyerova 1387/16
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11205890
DIČ:  11205890

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Dále nabízíme stavební práce vykopove práce po cele čr. Vykopeme bazény rybníky zabyvyme se kanalizaci všeho druhu

Kontaktní údaje

E-mail: levis1000@seznam.cz

Kontaktní osoba

Klára Bilá - Majitel

Telefon: +420 723 552 951
E-mail: levis1000@seznam.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.