• Detail firmy

STOKKY s.r.o. - Jindřich Štohanzl

Základní popis

Sběr a výkup druhotných surovin. Výkup barevných kovů, speciálních ocelí, železného šrotu. Zpracování kovů. Nabídka autodopravy.

Adresa

Smetanova 288
431 01 Spořice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28733684

Výrobky, činnosti

Nákladání s odpady

Sběr a výkup druhotných surovin. Výkup barevných kovů, speciálních ocelí, železného šrotu. Zpracování kovů. Nabídka autodopravy.

Kontaktní údaje

E-mail: stohanzlj@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jindrich Stohanzl - Jednatel

Telefon: 603 493 306
E-mail: stohanzlj@seznam.cz
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.