• Detail firmy

Michal Havran

Základní popis

PROVÁDÍME VEŠKERÉ STAVEBNÍ PRÁCE, - ZATEPLOVÁNÍ FASÁD,MALÍŘSKÉ PRÁCE,ZEDNICKÉ PRÁCE,SÁDROKARTONY, MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKEN.SEDMIKOMOROVÝ SYSTÉM,PANORAMA 7000, 3 TĚSNĚNÍ- ČESKÝ VÝROBCE SÍTĚ,ŽALUZIE KALKULACE ZDARMA 3D NÁVRHY PRODEJ BAREV.

Adresa

Milady Horákové 696
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68251581
DIČ:  7606213604

Výrobky, činnosti

PROVÁDÍME VEŠKERÉ STAVEBNÍ PRÁCE

ZATEPLOVÁNÍ FASÁD,MALÍŘSKÉ PRÁCE,ZEDNICKÉ PRÁCE,SÁDROKARTONY, MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKEN.SEDMIKOMOROVÝ SYSTÉM,PANORAMA 7000, 3 TĚSNĚNÍ- ČESKÝ VÝROBCE SÍ

Kontaktní údaje

E-mail: hmstav.havran@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Havran ml.

Telefon: 777 034 040
E-mail: hmstav.havran@seznam.cz
Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!