• Detail firmy

BUKRAMA s.r.o.

Základní popis

Máme interní odpady a provadíme zemní práce ing.sítě demolice a zabýváme se prodejem písku a cihlářskýho jílu

Adresa

náměstí Fráni Kučery 35
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27878104
DIČ:  CZ27878104

Výrobky, činnosti

Máme interní odpady

Kontaktní údaje

E-mail: bukrama@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kraus - Generální ředitel

Mobil: +420 603 504 179
E-mail: bukrama@seznam.cz
Další firmy v oboru

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.