• Detail firmy

ZNÁMÝ PARTNER, s.r.o.

Základní popis

Stavby a rekonstrukce na klíč, dřevostavby, občanské a bytové objekty, byty, rodinné domy, bytové domy, zateplování fasád, dodávku a montáž teploizolyačnich panelů, lemovaných a dekorativních dlaždic z betonu.

Adresa

Elektrárenská 13
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27653013
DIČ:  CZ27653013

Výrobky, činnosti

Stavby a rekonstrukce na klíč, dřevostavby,

občanské a bytové objekty, byty, rodinné domy, bytové domy, zateplování fasád, dodávku a montáž teploizolyačnich panelů, lemovaných atd.

Kontaktní údaje

E-mail: Poleshov@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing Evgeny Poleshov - Jednatel

Mobil: +420 774 325 408
E-mail: Poleshov@seznam.cz
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.